* نام کاربری
* کلمه عبور
نام کاربری: میهمان  ورود به سایت
 
نسخه رایگان نرم افزار حسابداری خبره

نسخه یکماهه رایگان نرم افزار خبره جامع را می توانید از نمایندگی های گروه نرم افزاری خبره جامع شهر خود دریافت نمایید. نسخه یکماهه نرم افزار خبره جامع جامع، یک ماه رایگان بدون محدودیت زمانی و به صورت دائمی برای شما کار می کند و تنها محدودیت آن این  است که فاصله تاریخ اولین سند و آخرین سند نباید بیشتر از یک ماه باشد و شما می توانید به هر میزان که مایلید به  طور آزمایشی و حتی واقعی اطلاعات ثبت نمایید. هنگامی که آن را پاک کنید دوباره می توانید این عمل را تکرار کنید. با توجه به اینکه این نسخه از نرم افزار واقعی است و دمو (نسخه نمایشی، فیلم، عکس) نمی باشد، بنابراین هنگامی که نرم افزار کاملاً مورد تایید شما قرار گرفت می توانید اقدام به خرید نمایید و پس از خرید نرم افزار، ادامه اطلاعات را وارد نمایید.

 

 

پرسش: یک فروشگاه، یک شرکت بازرگانی و یا یک شرکت تولیدی که سالهاست با سیستم حسابداری دفتری و بدون هیچ مشکلی کار می کند چه نیازی به تهیه نرم افزار حسابداری دارد؟

پاسخ: هدف از استفاده ی نرم افزار حسابداری، ثبت اطلاعات بصورت دقیق، سریع و کامل است که از این اطلاعات بتوان گزارشات درستی از حساب ها استخراج نمود. این گزارشات باعث عملکرد بهتر فروشگاه ها، شرکت ها و یا مراکز تولیدى مى شود. به عنوان مثال گزارش هزینه ها، اشخاص بدهکار، حساب های بانکی، چک های دریافتنی یا پرداختنی  و سود و زیان را می توان از اطلاعات ثبت شده حسابداری استخراج نمود. نرم افزار حسابداری به ما این امکان را می دهد که بصورت آسانتر، مطمئن تر و سریعتر این اطلاعات ثبت شود و همچنین انواع گزارش های بسیار دقیق از حساب های مختلف را به سرعت استخراج کرده و باعث افزایش روند رشد اقتصادی فروشگاه، شرکت یا واحد تولیدی شود.

 

 

پرسش: نسخه یک ماهه رایگان امکانات کدام یک از پکیج های گروه نرم افزاری خبره را دارد؟

پاسخ: نسخه یک ماهه رایگان، همان پکیج جامع می باشد که شامل تمام امکانات پکیج های نرم افزاری گروه نرم افزاری خبره جامع می شود. با فراگیری نحوه کاربری این پکیج، می توان به تمام پکیج ها اشراف کامل داشت.

 

 

پرسش: در نسخه یک ماهه رایگان تا چند سند حسابداری می توان ثبت نمود؟

پاسخ: نسخه یک ماهه رایگان از نظر تعداد ثبت سند هیچ محدودیتی ندارد بلکه محدودیت برنامه یک ماهه رایگان در تاریخ اسناد است.

 

 

پرسش: یک ماه رایگان به چه معناست؟

پاسخ: یک ماه رایگان بدین معنی است که شما می توانید اطلاعات یک ماه از حسابداری خود را (بصورت فرضی یا واقعی) بدون در نظر گرفتن تعداد اسناد وارد نرم افزار نمایید. البته لازم به ذکر است که این کار را می توانید در زمانی بیش از یک ماه نیز انجام دهید زیرا منظور از یک ماه، تاریخ اولین سند حسابداری و آخرین سند حسابداری است که نباید بیش از یک ماه باشد و اگر این قائده رعایت گردد، می توان بینهایت سند حسابداری مابین تاریخ اولین و آخرین سند ثبت نمود. این نسخه از نرم افزار به این دلیل در اختیار شما قرار می گیرد تا شما بتوانید از این طریق راهنماهای کاربری نرم افزار و استفاده از خدمات رایگان واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره جامع، تمام قابلیت های این نرم افزار را بطور دقیق و کامل بررسی نموده و برای خرید نرم افزار، راحت تر تصمیم گیری نمایید.

 

 

پرسش: دلیل ارائه نسخه یک ماهه رایگان چیست؟ آیا می خواهید در این مدت مشتری به نرم افزار عادت نموده بطوریکه نهایتا بالاجبار نرم افزار را از شما خریداری کند؟

پاسخ: خیر. منظور از این کار (که برای گروه نرم افزاری خبره جامع پرهزینه و وقت گیر است) فقط اطمینان دادن به مشتری از نظر کارآیی نرم افزار و پشتیبانی آن قبل از خرید می باشد . بدلیل اینکه بهترین راه برای اطمینان از کارایی و کیفیت یک محصول استفاده از آن محصول است».  البته در این مدت هم کاربر به راحتی می تواند با  ملاحظه راهنمای کاربری نرم افزار و فیلم های آموزشی داخل سیستم و تماس با واحد پشتیبانی، با تمام قسمت های نرم افزار آشنا شود و بعد از خرید، ساده تر و بهتر از نرم افزار استفاده نماید.

 

 

پرسش: آیا اطلاعاتی را که در نسخه رایگان نرم افزار خبره جامع وارد می کنیم، می توانیم به نسخه دائمی آن انتقال دهیم ؟

پاسخ: خیر. یعنی اصلا نیازی به انتقال اطلاعات از نسخه رایگان به نسخه دائمی نیست زیرا نسخه رایگان نرم افزار خبره جامع جامع، همان نسخه اصلی و دائمی نرم افزار می باشد که تنها محدودیت ثبت یکماهه دارد که با خرید نرم افزار (قفل سخت افزاری آن)، و نصب آن بر روی سیستم، امکان ورود اطلاعات بیش از یک ماه (بینهایت) فراهم می شود.

 

 

پرسش: بقای اطلاعات بعد از استفاده یکماهه چگونه است؟

پاسخ: تا زمانی که نرم افزار را از سیستم خود پاک یا ویندوز سیستم را عوض ننمایید، اطلاعات نرم افزار پاک نمی شود. نرم افزار هم به خودی خود پاک و یا غیر فعال نخواهد شد.

 

 

پرسش: آیا نسخه رایگان نرم افزار خبره جامع قابل کپی کردن روی DVD دیگر می باشد و نصب مکرر آن در سیستم های مختلف امکان پذیر است؟

پاسخ: بله. هر نسخه از نرم افزار یکماهه رایگان قابلیت این را دارد که بصورت مکرر در سیستم های مختلف نصب شود و حتی این DVD قابل کپی و رایت نیز می باشد.

 

 

پرسش: از کجا می توان نسخه رایگان نرم افزار خبره جامع را تهیه نمود؟

پاسخ: در تمام استان هایی که نمایندگی گروه نرم افزاری خبره جامع وجود دارد می توان با مراجعه به این نمایندگی ها نسخه رایگان نرم افزار خبره جامع را تهیه نمود. مشخصات کامل نمایندگی های گروه نرم افزاری خبره در منوی نمایندگان موجود است. همچنین در استان هایی که نمایندگی گروه نرم افزاری خبره وجود ندارد، می توانید بوسیله تماس با دفتر مرکزی گروه نرم افزاری خبره در تهران سفارش نسخه رایگان نرم افزار خبره جامع را داده تا در اولین فرصت برای شما با پست پیشتاز و بصورت کاملا رایگان ارسال شود.

 

 

پرسش: آیا نرم افزار یک ماهه رایگان، قابل نصب در محیط شبکه می باشد؟

پاسخ: بله.

 

 

پرسش: آیا از نرم افزار یکماهه رایگان می توان بصورت دائم استفاده نمود؟

پاسخ: اگر منظور از استفاده، بدون قفل سخت افزاری باشد، مسلما خیر. از آنجاییکه با رسیدن فاصله بیش از یکماه بین سند اول و سند آخر ثبت شده در نسخه رایگان نرم افزار خبره، امکان ثبت سند دیگری وجود نخواهد داشت، بنابراین امکان ادامه کار نیز با نسخه رایگان وجود ندارد. البته در صورتیکه قفل سخت افزاری تهیه گردد براحتی می توان به ادامه ورود اطلاعات بر روی نرم افزار اقدام نمود.

تاریخ تنظیم: پنجشنبه 2 آذر ماه 1391   |   

پرینت

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سندپرداز می باشد