* نام کاربری
* کلمه عبور
نام کاربری: میهمان  ورود به سایت
 
پشتیبانی نرم افزار حسابداری خبره

پرسش: پشتیبانی از نرم افزار به چه صورت انجام می شود؟

پاسخ: طراحی نرم افزار خبره جامع بصورتی انجام شده است که سوالات و اشتباهات احتمالی کاربر به راحتی و با استفاده از بخش پرسش و پاسخ رفع می شود. در ضمن بر روی نرم افزار خبره جامع 450 صفحه راهنمای کاربری نرم افزار به همراه تصاویر تمام فرم های نرم افزار و حل مثال برای آموزش کاربری هر فرم گنجانده شده است. همچنین شما می توانید سوال ها و یا موارد خاص خود که در بخش پرسش و پاسخ، جواب آنها موجود نمی باشد را از طریق تلفن، فکس و یا ایمیل با واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره در میان بگذارید.

 

 

پرسش: زمان پشتیبانی در ساعات روز به چه صورت می باشد؟

پاسخ: برای دریافت خدمات پشتیبانی می توانید روزهای شنبه تا سه شنبه، از ساعت 8 صبح الی 18 بعد از ظهر و چهارشنبه ها از ساعت 8 صبح الی 17 می توانید با شماره تلفن های واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره تماس حاصل فرمائید.

 

 

پرسش: تا چند سال نرم افزار را پشتیبانی می نمایید؟

پاسخ: تمام پکیج های نرم افزار خبره جامع در یکسال اول به طور رایگان تحت پشتیبانی می باشند و در سال های بعدی طبق قرارداد فروش عمل می شود. در حال حاضر بعد از یکسال پشتیبانی رایگان، در صورت تمایل مشتری به میزان 25% مبلغ قرارداد فروش، به عنوان هزینه پشتیبانی دریافت خواهد شد. تا زمانیکه هزینه پشتیبانی توسط مشتری پرداخت شود، گروه نرم افزاری خبره موظف به ارائه خدمات پشتیبانی می باشد.

 

 

پرسش: نحوه ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان به چه صورت است؟

پاسخ: گروه نرم افزاری خبره به سه شکل خدمات پشتیبانی خود را ارائه خواهد داد.

1- از طریق تلفن: معمولا اکثر سوالات و مشکلات کاربران از طریق یک تماس تلفنی ساده حل می شود و کاربر به سرعت می تواند به کار خود با نرم افزار ادامه دهد.

2- بصورت اینترنتی: اگر مشکل کاربر از طریق تماس تلفنی حل نشود، بوسیله اینترنت و بصورت آنلاین به سیستم کاربر متصل شده و از راه دور اقدام به رفع مشکل می نماییم.

3- بوسیله ارسال بک آپ توسط مشتری: در صورتیکه به هر دلیلی (از جمله کندی سرعت اینترنت) امکان برطرف کردن مشکل کاربر بصورت آنلاین وجود نداشته باشد، از ایشان درخواست می شود که از اطلاعات سیستم خود بک آپ گرفته و آنرا از طریق ایمیل و یا بوسیله پست به دست واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره برساند. با رسیدن بک آپ کاربر به دست ما در اولین فرصت مشکل کاربر در کمترین زمان ممکن حل خواهد شد.

4- با حضور در محل مشتری: اگر امکان برطرف کردن مشکل کاربر از هیچیک از راههای فوق عملی نبود، یکی از کارشناسان واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره در محل مشتری حاضر شده و مشکل ایشان را برطرف خواهد کرد.

 

 

پرسش: آیا با پشتیبانی تلفنی می توان تمامی سوالات و مشکلات احتمالی حسابداری را رفع کرد؟

پاسخ: بله به راحتی. گر چه فلسفه تشکیل شرکت های تولیدکننده نرم افزارهای مالی، فروش این نرم افزارها است و نه ارائه خدمات حسابداری اما با حضور کارشناسان زبده حسابداری در واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره، این امر به راحتی محقق می شود.

 

 

پرسش: تا چند بار در روز می توانیم با شما تماس بگیریم و از شما سوال بپرسیم؟

پاسخ: فقط تا 49 مرتبه در روز می توانید با واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

 

 

پرسش: برای کاربرانی که در شهرهای دور قرار دارند و هزینه تلفن آنها زیاد است، پشتیبانی به چه صورت انجام می شود؟

پاسخ: این کاربران می توانند از طریق ایمیل و فکس سوالات خود را مطرح نمایند. کارشناسان واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره در اولین فرصت پاسخ این دوستان را خواهند داد.

تاریخ تنظیم: پنجشنبه 2 آذر ماه 1391   |   

پرینت

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سندپرداز می باشد