* نام کاربری
* کلمه عبور
نام کاربری: میهمان  ورود به سایت
 
متفرقه اما مهم

پرسش: منافع استفاده از نرم افزار خبره جامع چیست؟

پاسخ: بعضی از منافع استفاده از نرم افزار خبره جامع به شرح ذیل است :

- پیشی گرفتن از رقبا

- افزایش سودآوری

- پایین آمدن هزینه های حسابداری

- تصمیم گیری هوشمندانه

- ایجاد اعداد و ارقام دقیق

- اتوماتیک کردن کارهایی از حسابداری که قبلا بصورت دستی انجام می شده است

 

 

پرسش: مدت فعالیت گروه نرم افزاری خبره جامع چه مقدار است؟

پاسخ: از ابتدای سال 1386 فعالیت گروه نرم افزاری خبره جامع که عضو شرکت سند پرداز (تولید کننده نرم افزارهای صنعتی و بهای تمام شده) می باشد، بصورت رسمی آغاز شد و تا به امروز فعالیت خود را گسترش داده است.

 

 

پرسش: آیا امکان اضافه کردن امکانات جدید و تغییرات در نرم افزار خبره جامع به درخواست مشتری وجود دارد؟

پاسخ: در صورتیکه مشتری تصمیم قطعی به خرید نرم افزار خبره جامع گرفته باشد می تواند درخواست های خود را مطرح نماید. درخواست های ایشان در کمیته تحلیل و تولید مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورتیکه قابل اجرا باشد با دریافت پیش پرداخت و مشخص کردن زمان تحویل، اقدام به تولید درخواست های مشتری خواهد شد.

 

 

پرسش: از کجا می توانیم بطور سریع و آسان از امکانات نرم افزار آگاه شویم؟

پاسخ: با مطالعه منوی دانلودها » دانلود کاتالوگ نرم افزار خبره، استفاده از نسخه رایگان یکماهه نرم افزار خبره و تماس با واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره می توان از کلیه امکانات نرم افزار مطلع شد.

 

 

پرسش: آیا در گروه نرم افزاری خبره واحدی برای ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مانند نصب ویندوز و یا برنامه های دیگر غیر از نرم افزار خبره جامع وجود دارد؟

پاسخ: بله.

 

 

پرسش: اگر حجم اطلاعاتی که در نرم افزار خبره جامع وارد می کنیم بسیار زیاد باشد، آیا نرم افزار این قابلیت را دارد که بتواند به سرعت کار کند و به ما اجازه ورود اطلاعات جدید را با همان سهولت و سرعت قبلی بدهد؟

پاسخ: این امر به دو چیز بستگی دارد:

1- بانک اطلاعاتی (پایگاه داده) استفاده شده در نرم افزارهای مالی: در نرم افزار خبره جامع به دلیل استفاده از پایگاه داده Sql Server ، که در نرم افزارهای بزرگ صنعتی از جمله ERP نیز از آن استفاده می شود، در سرعت ورود اطلاعات و انجام محاسبات هیچ تغییری احساس نمی شود.

2- رایانه ای که نرم افزار خبره جامع در آن نصب  شده است: هر چقدر رایانه بروز تر و قوی تر باشد با زیاد شدن حجم اطلاعات، سرعت نرم افزار کم نمی شود اما اگر رایانه قدیمی باشد با زیاد شدن حجم اطلاعات بدلیل بیشتر شدن حجم محاسبات، سرعت نرم افزار به میزان تقریبا نامحسوسی کم می شود.

 

 

پرسش: آیا اگر روزی ویندوز سیستم خراب شود، تمام اطلاعات از بین می رود و باید دوباره آنها را در نرم افزار خبره ثبت نمود؟

پاسخ: درصورت داشتن فایل پشتیبان (بک آپ)، می توان پس از نصب ویندوز و نصب مجدد نرم افزار خبره جاع، اطلاعات فایل پشتیبان را به راحتی بر روی نرم افزار بازیابی نمود.

 

 

پرسش: آیا کلاس های آموزشی برای نرم افزار شما وجود دارد؟

پاسخ: وجود 450 صفحه راهنمای کاربری نرم افزار در تمام قسمتهای آن (که با فشردن کلید F1  نمایان می شود) و همچنین امکان تماس تلفنی با واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره شما کاربران گرامی را از کلاس آموزشی بی نیاز می سازد.

 

 

پرسش: نرم افزار خبره جامع جامع با چه زبان برنامه نویسی نوشته شده است؟

پاسخ: زبان برنامه نویسی نرم افزار خبره جامع، Visual Basic 6 می باشد.

 

 

پرسش: اطلاعات چند شرکت را می توان بصورت مجزا در نرم افزار خبره جامع وارد نمود؟

پاسخ: در نسخه 904 از نرم افزار خبره جامع می توان به هر تعداد که کاربر مایل است اقدام به معرفی شرکت جدید نمود البته این امکان می بایست در قفل سخت افزاری کاربر تعبیه شده باشد.

 

 

پرسش: آیا نرم افزار خبره جامع تحت وب نیز می باشد؟

پاسخ: خیر. از آنجاییکه اطلاعات مالی، مهمترین اطلاعات در یک شرکت می باشد، هیچ شرکتی حاضر نمی شود که آنرا در بستر وب قرار دهد. البته برخی از شرکت های تولید کننده نرم افزارهای مالی به تازگی اقدام به تولید نرم افزاهای تحت وب کرده اند اما چون هیچگونه درخواستی از طرف کاربران گروه نرم افزاری خبره مبنی بر تحت وب شدن این نرم افزار دریافت نشده است، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای تحت وب بردن آن وجود ندارد.

 

 

پرسش: آیا می توان اطلاعات نرم افزارهای مالی دیگر را به نرم افزار خبره جامع انتقال داد؟

پاسخ: بله. البته اینکار توسط کارشناسان واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره به راحتی امکان پذیر است. تنها کافی آن اطلاعات را در قالب فایل اکسل در اختیار این واحد قرار دهید تا کارشناسان ما به راحتی اطلاعات مورد نظر کاربر را به نرم افزار خبره جامع انتقال دهند.

 

 

پرسش: این برنامه تاکنون در چه اصنافی بکاربرده شده است؟

پاسخ: با مراجعه به منوی "مشتریان فعلی"، می توان نام و زمینه فعالیت برخی از مشتریان نرم افزار خبره جامع را ملاحضه کرد.

 

 

پرسش: آیا پشتیبانی آنلاین هم دارید؟

پاسخ: امکان چت آنلاین کارشناسان واحد پشتیبانی و کاربران بر روی سایت گروه نرم افزاری خبره در حال آماده سازی می باشد.

 

 

پرسش: نحوه تهیه فایل پشتیبان (بک آپ گیری) در نرم افزار خبره جامع به چه صورت انجام می گیرد؟

پاسخ: به پنج طریق می توان از برنامه نسخه پشتیبان تهیه نمود

1- تهیه فایل پشتیبان بصورت دستی: در این روش، با استفاده از منویی که داخل نرم افزار تعبیه شده است، در هر زمان که کاربر بخواهد می تواند فایل پشتیبان جدید از تمام اطلاعات ثبت شده بر روی نرم افزار خبره جامع تهیه نماید.

2- تهیه فایل پشتیبان در هنگام خروج از نرم افزار: چه از طریق دستی فایل پشتیبان تهیه شده باشد و چه نشده باشد، در هنگام خروج از نرم افزار خبره جامع (بستن نرم افزار)، پیغامی ظاهر می شود که پیشنهاد تهیه فایل پشتیبان را به کاربر می دهد.

3- تهیه فایل پشتیبان بصورت خودکار: در نرم افزار خبره جامع امکان برنامه ریزی تهیه خودکار فایل پشتیبان توسط نرم افزار به سه شکل وجود دارد:

               1. تهیه فایل پشتیبان بصورت روزانه: در این روش می توان نرم افزار خبره جامع را طوری برنامه ریزی نمود که بصورت روزانه در ساعت، دقیقه و ثانیه مشخصی بصورت کاملا خودکار و بدون دخالت کاربر اقدام به تهیه فایل پشتیبان در مسیری که از قبل برای نرم افزار مشخص کرده ایم، کند.

               2. تهیه فایل پشتیبان بصورت هفتگی: در این روش می توان نرم افزار خبره جامع را طوری برنامه ریزی نمود که بصورت هفتگی در روزهای مشخصی از هفته و در ساعت، دقیقه و ثانیه مشخصی بصورت کاملا خودکار و بدون دخالت کاربر اقدام به تهیه فایل پشتیبان در مسیری که از قبل برای نرم افزار مشخص کرده ایم، کند.

               3. تهیه فایل پشتیبان بصورت ماهانه: در این روش می توان نرم افزار خبره جامع را طوری برنامه ریزی نمود که بصورت ماهانه در تاریخ های مشخصی از ماه و در ساعت، دقیقه و ثانیه مشخصی بصورت کاملا خودکار و بدون دخالت کاربر اقدام به تهیه قایل پشتیبان در مسیری که از قبل برای نرم افزار مشخص کرده ایم، کند.

 

 

پرسش: آیا در نرم افزار خبره جامع، آموزش نرم افزار بصورت صوتی و تصویری نیز وجود دارد؟

پاسخ: در نسخه جدید نرم افزار خبره جامع، با فشردن کلید  F1  بر روی هر فرم راحتی می توانید آموزش های صوتی و تصویری آن فرم را ملاحظه فرمایید.

 

پرسش: نرم افزار خبره جامع بر روی چه ويندوزهايی قابل نصب می باشد؟

پاسخ: این نرم افزار قابلیت نصب بر روی ویندوز های Xp و Seven را دارد.

 

پرسش: آيا نرم افزار خبره جامع قابليت اتصال به باركد خوان را دارد؟

پاسخ: بله. کليه بارکد خوان هايي که در وبندوز شناسائي مي شوند، بوسیله نرم افزار خبره جامع نیز براحتی شناسایی و قابل استفاده می باشد .

 

 

پرسش: آيا نرم افزار خبره جامع قابل نصب بر روی نوت بوک نیز می باشد؟

پاسخ: بله. نرم افزار خبره جامع بر روی کليه رایانه هايی که بر روي آن بتوان سيستم عامل ويندوز Xp یا Seven نصب کرد، قابل نصب مي باشد .

 

 

پرسش: آيا امکان انتقال اطلاعات از نسخه هاي پايين تر به نسخه هاي بالاتر نرم افزار خبره جامع وجود دارد؟

پاسخ: بله. اینکار براحتی توسط کارشناسان واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره قابل انجام می باشد.

 

 

پرسش: آيا نرم افزار خبره جامع قابليت اتصال به انواع پرينترها را دارد؟

پاسخ: بله. نرم افزار خبره جامع، کليه پرينترهایي که بر روی رایانه نصب و شناسائي  شده اند (سوزنی، ليزری، جوهر افشان و ...) را دارا مي باشد.

 

 

پرسش: آيا براي راه اندازی نرم افزار خبره جامع نياز به نصب نرم افزارهای جانبی دیگر نیز می باشد؟

پاسخ: بله. نرم افزارهایی مانند Sql Server و Crystar Report ، نرم افزارهایی هستند که نصب آن ها برای راه اندازی نرم افزار خبره جامع الزامی است. البته تمام این نرم افزارها بر روی DVD نرم افزار خبره جامع موجود می باشد.

 

 

پرسش: نحوه پاسخگویی گروه نرم افزاری خبره به درخواست ها و پیشنهادات کاربران چگونه است؟

پاسخ: چنانچه کاربران در طول استفاده از نرم افزار خبره جامع، خواسته های جدیدی را مطرح نمایند چنانچه پیشنهادات ارائه شده در محدوده نرم افزار مورد نظر باشد، در واحد تحلیل گروه نرم افزاری خبره بررسی شده و در صورت امکان جهت اعمال در نرم افزار با کاربر مذاکره خواهد شد .

 

 

پرسش: سابقه فعالیت گروه نرم افزاری خبره چند سال است؟

پاسخ: گروه نرم افزاری خبره که زیر مجموعه شرکت سند پرداز می باشد، به منظور پاسخگویی به نیاز شرکت های متوسط و کوچک، کار خود را از سال 1386 آغاز کرده است.

 

 

پرسش: زبان برنامه نویسی و بانک اطلاعاتی استفاده شده در نرم افزار خبره جامع چیست؟

پاسخ: زبان برنامه نویسی استفاده شده در نرم افزار خبره جامع Visual Basic و بانک اطلاعاتی آن، SQL Server می باشد .

تاریخ تنظیم: پنجشنبه 2 آذر ماه 1391   |   

پرینت

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سندپرداز می باشد