* نام کاربری
* کلمه عبور
نام کاربری: میهمان  ورود به سایت
 

خدمات پس از فروش تلفنی : در اکثر موارد، سوالات مشتریان از طریق تماس تلفنی با واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره پاسخ داده خواهد شد و مشکل ایجاد شده به سرعت رفع می شود.

کارشناسان واحد پشتیبانی (Support Center ) گروه نرم افزاری خبره آمادگی ارائه پشتیبانی تلفنی در ارتباط با کلیه سوالات و اشکالات را دارد. کلیه پرسش های مشتریان در بانک اطلاعاتی پیشرفته واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره جمـــع آوری شــده تا بـــدون نیـــاز به تــکرار تحـلیل ها و آزمایش های زمانبر امکان ارائه یک پاسخ سریع و دقیق فراهم گردد. حتی اگر بصورتی غیرمنتظره نیز به کمک نیاز پیدا نمودید، می توانید از دریافت یک پاسخ سریع و دقیق اطمینان حاصل نمائید.

مشترک می‌تواند از خدمات واحد پشتیبانی (Support Center ) گروه نرم افزاری خبره متشکل از پرسنل مجرب و متخصص که مسئولیت پاسخگویی به سئوالات و رفع مشکلات احتمالی مشترک را در ساعات اداری برعهده دارند، استفاده نماید. برای ارتباط با این واحد می‌توانید با شماره تلفن  12 85 91 88 - 021  داخلی  105  و  119  تماس حاصل فرمایید و یا مشکلات و سئوالات خود را به آدرس  support@khebreh.com  ارسال نمایید . این امکان به منظور راحتی و آسایش بیشتر فراهم آمده و تقریباً حضور مشترک در واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره را غیر ضروری می‌نماید .

شماره تماس واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره : 12 85 91 88 – 021
داخلی  105  و  119کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سندپرداز می باشد