* نام کاربری
* کلمه عبور
نام کاربری: میهمان  ورود به سایت
 

خدمات پس از فروش آنلاین : در این روش بوسیله (Remote)  وصل شدن به سیستم مشتری از طریق اینترنت، با استفاده از نرم افزاری که بر روی سیستم مشتری نصب می شود، می توان به سیستم مشتری دسترسی داشت و تمام نیازهای مشتری را پاسخ داد. این امکان به منظور راحتی و آسایش بیشتر فراهم آمده و تقریباً حضور مشترک در شرکت را غیر ضروری می‌نماید .

خدمات سرویس از راه دور شامل گستره ای از سرویس های اینترنتی می باشد که در طول ساعات اداری، امکان دسترسی بلافاصله به پشتیبانی و اطلاعات تخصصی کارشناسان واحد پشتیبانی گروه نرم افزاری خبره را برای شما فراهم می نماید.

مبنا و زیربنای این سرویس بر اصلی ساده اما بسیار مهم استوار است: نرم افزار Teamviewer یک عملکرد از راه دور است که امکان اجرای گستره کامل و وسیعی از خدمات را از طریق اینترنت برروی سیستم شما فراهم می آورد.

به محض آنکه اتصال از طریق نرم افزار Teamviewer با سیستم شما برقرار گردد، کارشناسان واحد پشتیبانی (Support Center) گروه نرم افزاری خبره قادر خواهند بود تا با مجوز شما به سیستم دسترسی یابد و از آنطریق به ارائه کمک بصورت زنده، تجزیه تحلیل اسناد، اجرای برنامه های تشخیصی یا حتی تصحیح یک اشتباه بپردازد. خدمات سرویس از راه دور با ارائه یک پشتیبانی سریعتر موجب کاهش چشمگیر زمان های وقفه و افزایش بهره وری و بازده نرم افزار خبره جامع می گردد.

خدمات سرویس از راه دور شامل موارد زیر است:

تشخیص از راه دور (Remote Diagnosis)

بازرسی از راه دور (Remote Inspection)

بررسی از راه دور (Remote Monitoring)

تماس اینترنتی (eCall)کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سندپرداز می باشد